Zestawy promocyjne
Na zamówienie

BROTHER SCANNCUT CM900 + HAFCIARKA BROTHER NV800E + PROGRAM PED PLUS2

W celu ustalenia aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 609-070-909, kontakt@maszyny-do-szycia.com .

Kod produktu:
CM900 + NV800E + PED PLUS2

Zestaw zawiera:

 

PLOTER TNĄCY BROTHER SCANNCUT CM900

 

Ploter tnąco-kreśląco-skanujący ScanNCut CM900 firmy Brother, bardzo praktyczny, funkcjonalny oraz prosty w obsłudze. Wystarczy założyć nóż i wycinasz co chcesz. Stworzony z myślą o wykorzystaniu w wielu dziedzinach. Rewelacyjnie wycina nawet najbardzie skomplikowane elementy z folii, filcu, tkanin, dżinsu, skaju, papieru. Idealny do tworzenie wymyślnych kart, zaproszeń, ozdób choinkowych. Świetnie sprawdzi się do małej produkcji, usług reklamowych, polecany w każdej kreatywnej pracowni.

Pełny opis produktu znajduje się tutaj.

 

 HAFCIARKA BROTHER NV800E + PROGRAM PED PLUS2


Do zamówionej  hafciarki NV800E, program do projektowania haftów Brother PED PLUS2 taniej o 1290 złotych. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej. Współpracuje z ploterem ScanNCut CM840 oraz CM900. Program umożliwia dodawanie polskich znaków do dowolnej czcionki, podstawową edycje wzoru (skalowanie, obrót, zmianę koloru, zmianę rodzaju ściegu, łączenie wzoru z napisem wykonanym spośród dostępnych krojów pisma).

Pełny opis produktu znajduje się tutaj.

 

OFERTA NIE DOTYCZY RAT 10 x 0% ORAZ NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI.

Paczkomat InPost
Wstecz