Zestawy promocyjne
Na zamówienie

Minerva MC250 + coverlok M3000CL

W celu ustalenia aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 609-070-909, kontakt@maszyny-do-szycia.com .

Kod produktu:
MC250 + M3000CL

Zestaw zawiera:

 

Maszyna do szycia Minerva MC250

 

To urządzenie o stabilnej i trwałej konstrukcji. Została wyposażona w metalowe podzespoły oraz czytelny wyświetlacz LCD umożliwiający łatwe odczytanie ustawień maszyny, np. wybranego wzoru ściegu, których mamy tu aż 197. Model ten posiada przycisk strat/stop umożliwiający pracę bez konieczności używania regulatora prędkości. Maszyna ta posiada płynną regulację długości i szerokości ściegu, możliwość szycia podwójną igłą i wyłączane ząbki transportowe, co przydaje się podczas przyszywania guzika lub aplikacji oraz przy pikowaniu. Płytka ściegowa maszyny posiada dodatkowe linie pomocnicze z podziałką. Jest to jedna z najtańszych maszyn dostępnych na rynku umożliwiających wyszywania liter, a także wzorów jedno ornamentowych. Co więcej – maszyna posiada funkcję zapamiętywania dowolnej kombinacji liter i wzorów oraz szycia lustrzanym odbiciem ściegu. Maszyna dzięki regulacji docisku stopki jest doskonała do szycia wymagających materiałów, zarówno grubych, jak i tych najcieńszych. Przydatna jest także funkcja automatycznego obszywania dziurki (7 rodzajów dziurek do wyboru). Nowością jest zastosowanie dwóch typów ściegu wstecznego: rygla klasycznego i punktowego. Ten drugi dodaje większej estetyki ściegom dekoracyjnym. Dużym atutem maszyny jest też automatyczny nawlekacz igły, który usprawni i uprzyjemni szycie oraz jej cicha praca. 

Pełny opis produktu znajduje się tutaj.


Minerva M3000CL

 

To specjalistyczna maszyna do szycia za pomocą obrębiających ściegów owerlokowych 2-, 3-, 4-, 5- nitkowych, ściegów drabinkowych 2- i 3- igłowych oraz 1- igłowego ściegu łańcuszkowego.W jednym urządzeniu łączą się wysokiej jakości overlock, maszyna łańcuszkowa i renderka.Minerva M3000CL jest łatwym w obsłudze owerlokiem pomimo bardzo szerokiej gamy ściegów do wyboru. Ponumerowana, kolorowa mapa oraz szczegółowo oznaczone ścieżki ułatwiają swobodne nawlekanie nicii szybkie nastawianie maszyny do interesujących nas funkcji szycia.Regulatory naprężenia nici wyposażono w dokładną skalę umożliwiającą precyzyjną regulację ściegu.Maszyna posiada system automatycznego nawlekania chwytaczy, co czyni tę czynność prostą i wygodną.W zestawie znajduje się czytelna instrukcja obsługi z wyraźnymi szkicami ustawień i wszelkimi potrzebnymi tabelami. Owerlok Minerva M3000CL to precyzyjna i wytrzymała maszyna do szycia.Może nam służyć tak w domu, jak i w profesjonalnej pracowni krawieckiej.

Pełny opis produktu znajduje się tutaj.

Paczkomat InPost
Wstecz