Zestawy promocyjne
Towar niedostępny

Minerva next 363D + owerlok M640DS

W celu ustalenia aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 609-070-909, kontakt@maszyny-do-szycia.com .

Kod produktu:
NEXT 363D + M640DS

Zestaw zawiera:

 

Mechaniczna maszyna do szycia Minerva Next 363D

 

To wygodny w obsłudze model urządzenia, które doskonale sprawdzi się w ręku każdego początkującego podczas wykonywania domowych przeróbek krawieckich.

Maszyna wyposażona jest w 23 programy ściegowe oraz półautomatyczne obszywanie dziurek.

W skład wyposażenia maszyny wchodzą cztery stopki, zestaw igieł, miękki pokrowiec oraz szereg innych akcesoriów, które przydatne są podczas wykonywania prac krawieckich na maszynie oraz przy konserwacji i czyszczeniu urządzenia.

Pełny opis produktu znajduje się tutaj.


Minerva M640DS - Owerlok 4-nitkowy z funkcją mereżki. 


Owerlok Minerva M640DS jest urządzeniem do szycia ściegami owerlokowymi 4 i 3 nitkowymi.

Maszyna ta wykonuje także 3- nitkowy ścieg mereżka, który znajduje zastosowanie w wykończeniach delikatnych tkanin. Minerva M640DS to owerlok prosty i intuicyjny w obsłudze. Ścieżki tego owerloka są szczegółowo oznaczone co ułatwia nawlekanie nici i szybką zmianę ustawień maszyny. Ponumerowana i kolorowa mapa dodatkowo usprawnia wykorzystywanie urządzenia. Automatyczne nawlekanie w które wyposażono tę maszynę sprawia, że nawlekanie dolnego chwytacza jest bardzo wygodne. Dokładne wyregulowanie ściegu zapewniają ustawienia siły naprężenia nici. Precyzja i wytrzymałość to największe zalety owerloka Minerva M640DS, który nadaje się tak do domu, jak i do małej pracowni.

Pełny opis produktu znajduje się tutaj.

Paczkomat InPost
Wstecz