Zestawy promocyjne
Na zamówienie

JANOME EASY JEANS HD1800 + OWERLOK JANOME 990D

W celu ustalenia aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 609-070-909, kontakt@maszyny-do-szycia.com .

Kod produktu:
EASY JEANS HD1800 + JANOME 990D

Zestaw zawiera:

 

Maszyna do szycia Janome Easy Jeans Heavy Duty 1800

 

To maszyna do szycia stworzonaz myślą o osobach szyjących codziennie w domach lub małych zakładach krawieckich, którzy potrzebują prostej w obsłudze, mocnej i wytrzymałej maszyny z metalowym korpusem i metalowymi podzespołami. Nawlekanie i obsługa maszyny jest bardzo prosta. Zakładając nitkę musimy ją przeprowadzić przez 5 wyraźnie oznaczonych punktów, a następnie przy pomocy łatwego i bardzo praktycznego w użyciu nawlekacza przeciągnąć nitkę przez oczko igły. 

Pełny opis produktu znajduje się tutaj.


Owerlok Janome 990D

 

To 3 lub 4 nitkowy owerlok, który zadowoli nawet najbardziej wymagającą krawcową, ponieważ w minutę wkłuje się 1300 razy w szyty materiał i dodatkowo dzięki regulacji transportu zróżnicowanego możesz szyć dzianiny, jedwab, materiały elastyczne, a nawet wełniane koce, bez żadnych problemów. Janome 990D to niezwykle szybka, ale zarazem trwała i wydajna maszyna. Polecamy chałupnikom, szkołom (idealna na warsztaty) czy pracowniom krawieckim.

Pełny opis produktu znajduje się tutaj.


Paczkomat InPost
Wstecz