Maszyny do szycia

0

ZADZWOŃ DO NAS

+48 609 07 09 09

+48 665 007 011

Transport

Produkty zakupione w naszym sklepie internetowym wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej, w zależności od życzenia klienta. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie sklepu w Łodzi przy ul. Gdańskiej 25, po wcześniejszym ustaleniu tego faktu z pracownikami sklepu (najlepiej drogą telefoniczną, jednakże można skorzystać z dowolnej metody kontaktu dostępnej w naszym panelu kontaktowym).

Metodę wysyłki można wybrać podczas procesu zamawiania. Koszt wysyłki obliczany jest na bieżąco w trakcie procesu, biorąc pod uwagę metodę wysyłki, gabaryty przesyłki oraz adres dostawy.

Na wyraźne życzenie klienta sklep może wysłać przesyłkę korzystając z innej firmy transportowej (jeśli jest to możliwe technicznie). W takim przypadku prosimy o informację przed dokonaniem zakupu.

Wszystkie przesyłki pakowane są w sposób zapewniający im bezpieczeństwo podczas transportu. W przypadku, gdy przesyłka została uszkodzona podczas transportu, należy niezwłocznie skontaktować się ze sklepem. Jeśli uszkodzenie miało miejsce przy transporcie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, prosimy o spisanie protokołu uszkodzenia przesyłki u kuriera podczas odbioru.

 

Koszty wysyłki

Przesyłka ekonomiczna Poczta Polska (przelew, PayU, raty)       10 zł
Przesyłka priorytetowa Poczta Polska (przelew, PayU, raty) 12 zł
Kurier DPD (przelew, PayU, raty) 16 zł
Odbiór osobisty 0 zł
Przesyłka pobraniowa Kurier DPD 18 zł


Przy zakupie powyżej 500,00 zł - PRZESYŁKA GRATIS!

UWAGA!

Maszyny do szycia, overlocki, hafciarki oraz artykuły większe gabarytowo wysyłamy tylko kurierem!


Wysyłka za granicę

Bardzo częto naszymi klientami są osoby zamieszkujące różne regiony Europy, m.in. Wielką Brytanię, Niemcy,Francję, Holandię, Luksemburg, Szwecję a nawet Księstwo Monako :) Wysyłki zagraniczne realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, istnieje również możliwość skorzystania z usług przewoźnika rekomendowanego przez osobę zamawiającą towar w naszym sklepie. Poniżej znajduje się link przekierowujący na stronę Poczty Polskiej ułatwiający wyliczenie kosztów wysyłki. Dla ułatwienia dodamy, że waga maszyny lub owerloka wraz z opakowaniem wynosi średnio około 10 kg.


http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_paczka_pocztowa.html

Obsługiwane płatności

JanomeJukiBrotherMerrylockElnaSirubaTexiToyotaComel