Stopki do maszyn domowych
Na zamówienie

Zestaw do quiltingu do Janome Skyline S5, S7

Kod produktu:
863402005

W zestawie taniej!
Kupując zestaw do quiltingu do maszyny do szycia Janome Skyline S5, SKYLINE S7 oszczędzasz ponad 220zł!
Kupując zestaw otrzymujesz stolik oraz wysokiej klasy stopki firmy Janome, dzięki którym pikowanie stanie się proste i przyjemne.

W skład zestawu wchodzą:


STOLIK POWIĘKSZAJĄCY POLE PRACY

Stolik powiększający pole pracy

861401215 JANOME - stolik powiększajacy pole pracy doskonale sprawdza się podczas szycia dużych powierzchni, a przeźroczyste tworzywo ułatwia widoczność pod stolikiem.
Posiada niezależną regulację nóżek stolika, która pozwala na idealne dopasowanie do podłoża i gwarantuje stabilność.
Wymiary stolika to 50cm x 30cm.


 

STOPKA Z CENTRALNYM PROWADNIKIEM

Stopka z centralnym prowadnikiem

202087003 JANOME - prosta w montażu stopka do pikowania w szwie, stębnowania lub łącznia materiałów, pasująca do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.
Nisko osadzony, sprężysty prowadnik pozwala stopce dopasować się do grubości szytych warstw, co ułatwia jej prowadzenie w szwie lub przy krawędzie materiału.
Bardzo przydatne narzędzie dla osób ozdabiających wyroby w szwach, przydaje się również przy łączeniu dwóch warstw materiałów „na styk” lub na zakładkę.

 
PRZEZROCZYSTA STOPKA Z PROWADNIKAMI

Stopka z prowadnikami

202089005 JANOME - zastosowanie przezroczystego tworzywa sztucznego, na który nasiesiono linie, ułatwia prowadzenie materiału, a dołączone prowadniki gwarantują równy szew.
Ten produkt, to zestaw 4 stopek w jednej - wykonacie nim zadania przeznaczone dla przezroczystej stopki do szycia ściegiem prostym, stopki krawędziowej na 1/4" (6mm) i 1/8" (3mm), a także stopki z centralnym prowadnikiem do szycia w okolicy szwu.

 

STOPKA DO ŚCIEGÓW OZDOBNYCH (OTWARTA)

Stopka do ściegów ozdobnych

Stopka idealna dla tych. którzy lubią ozdabiać swoje projekty.
Pozwala na bardzo dobrą widoczność, jaką daje jej przezroczysta budowa, a specjalnie wyprofilowany spód pozwala płynnie przesuwać się stopce przez wypukłości powstającej aplikacji czy ściegów.

 
STOPKA DO NASZYWANIA APLIKACJI

Stopka do naszywania aplikacji

202086002 JANOME - przezroczysta budowa stopki umożliwia bardzo dobrą widoczność krawędzi naszywanych elementów, a specjalnie wyprofilowany przód pozwalaja płynnie manewrować materiałem w każdym kierunku.

 
PRZYSTAWKA ZAMKNIĘTA DO HAFTOWANIA, PIKOWANIA I CEROWANIA

Przystawka zamknięta

202146001 JANOME - przystawka zamknięta z zestawu do pikowania, haftowania i cerowania sprawdza się doskonale podczas pikowania koronek czy bardziej kłopotliwych materiałów.
Prosta w montażu.

 
PRZYSTAWKA OTWARTA DO HAFTOWANIA, PIKOWANIA I CEROWANIA

Przystawka otwarta

202146001 JANOME - przystawka otwarta z zestawu do pikowania, haftowania i cerowania sprawdza się doskonale podczas pikowania z wolnej ręki. Z powodzeniem można przy jej użyciu malować na tkaninie.
Prosta w montażu.

 
PRZYSTAWKA TRANSPARENTNA

Przystawka transparentna

202146001 JANOME - przystawka transparentna z zestawu do pikowania, haftowania i cerowania. Dzięki umieszczonym na przystawce liniom pomocniczym, idealna do równomiernego pikowania.
Ta przystawka jest szczególnie przydatna podczas pikowania techniką echo.
Prosta w montażu.

 


PRZYSTAWKA TRANSPARENTNA

Przystawka transparentna

202146001 JANOME - przystawka transparentna z zestawu do pikowania, haftowania i cerowania sprawdza się doskonale podczas pikowania zyg-zakiem.
Prosta w montażu.

 

 

Paczkomat InPost
Wstecz