Stebnówki
Na zamówienie

stebnówka JUKI DDL-8100E SERVO

W celu ustalenia aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 609-070-909, kontakt@maszyny-do-szycia.com .

 

Kod produktu:
JUKI DDL-8100E SERVO

Stębnówka Juki DDL-8100E, to stębnówka 1-igłowa to bardzo popularna w przemyśle tekstylnym, często stosowana we wzorcowniach czy usługach krawieckich stębnówka.

 

Wytrzymała przemysłowa maszyna, która szyje z maksymalną prędkością 4500 ściegów/min. Przystosowana jest do materiałów lekkich i średnich. Dobór takich materiałów gwarantuje wysoką jakość ściegu.

 

Zastosowanie energooszczędnego silnika SERVO pozwala oszczędzić aż do 30% energii elektrycznej oraz gwarantuje ciszę między szyciem - uruchamia się dopiero po naciśnięciu na pedał. Brak sprzęgła pozwala elektronicznie, a zatem niezwykle precyzyjnie, regulować prędkość za pomocą pedału nożnego oraz na elektroniczne ograniczenie prędkości szycia. Ma to niemałe znaczenie przy pracach wymagających dużej precyzji i jakości.

 

Opcjonalnie również można zakupić pozycjometr zewnętrzny, dzięki któremu będziemy mogli wybrać pozycję igły po zwolnieniu pedału, czyli podczas przerwy w szyciu. Bez odrywania rąk od szycia będziemy mogli pozostawić igłe w materiale i go obrócić lub pozostawić igłę w górze, co pozwoli na swobodny ruch i wyjmowanie materiału spod stopki maszyny. Wymiary maszyny: 105 x 55 x 104 cm.

 

Specyfikacja techniczna:

  • maksymalna długość ściegu - 5.0mm
  • maksymalna prędkość szycia - 4500 ściegów/min
  • wysokość podnoszenia stopki - 13mm
  • skok igielnicy - 30.7mm
  • centralne smarowanie
  • mechanizm transportu - dolny ząbkowy
  • system igieł DBx1

Maszyna kompletna ze stołem z szufladą, podstawą stołu z pedałem, silnikiem energooszczędnym SERVO HMC o mocy 550W, głowica maszyny z miską olejową oraz stojakiem na nici i szpulkownikiem.

 

Maszyna posiada 12 miesięcy gwarancji.

Wstecz