Specjalne maszyny do szycia
Promocja

Stebnówka Jednoigłowa Juki TL-2010Q

7 000,00
szt.
Kup
LeaseLink
Raty PayU
Raty Santander
Wysyłka: 1-3 dni
Kod produktu:
TL-2010Q
Maszyna 1-igłowa, szyjąca ściegiem stębnowym, z automatycznym obcinaniem nici. Wyjątkowa maszyna, łącząca cechy stębnówki przemysłowej z funkcjonalnością urządzeń przenośnych. Rotacyjny chwytacz typowy dla maszyn przemysłowych, mocna konstrukcja, metalowa obudowa oraz trwałe podzespoły zapewniają uzyskanie większej prędkości szycia (1500 ściegów/min) niż w typowych maszynach domowych oraz trwałość i niezawodność porównywalną z maszynami przemysłowymi. 
Płynna regulacja długości ściegu do 6 mm.
 
Opuszczany, specjalny nawlekacz nici igłowej, ułatwia i znacznie przyspiesza proces nawlekania nici przez oczko igły.
Precyzyjna regulacja docisku stopki zapewnia idealne dopasowanie parametrów procesu szycia do odszywanych materiałów, a co się z tym wiąże, uzyskanie wysokiej  jakości  ściegu.
Automatyczne  obcinanie  nici  uruchamiane  pedałem, jak w maszynach przemysłowych.
JUKI TL-98P idealnie sprawdza się zarówno na materiałach delikatnych jak również na materiałach ciężkich tj. jeans, drelich, skóra itp.
Standardowym wyposażeniem jest również dźwignia kolanowa służaca do podnoszenia stopki bez konieczności odrywania rąk od materiału (jak w maszynach przemysłowych)
   

 

Dodatkowy stolik zwiększający pole pracy oraz podnośnik kolanowy stopki zapewniają dużą wygodę obsługi. Maszyna posiada fukcję pikowania i ręcznego haftowania (możliwość wyłączenia ząbków transportowych i swobodnego prowadzenia materiału pod stopką).


Oprócz standardowej stopki do szycia, na wyposażeniu znajduje się sześć dodatkowych stopek specjalistycznych:

 
Stopka do pikowania na 1/4" Stopka do pikowania na 1/5" Stopka krawędziowa (brzegowa)
     
Stopka krocząca Półstopka dwustronna (do zamków) Stopka zawijająca materiał
     

 

W modelu JUKI TL-98P można stosować łatwo dostępne i występujące w wielu podklasach stopki i lamowniki do maszyn przemysłowych, co zapewnia zwiększoną uniwersalność oraz gwarancję dobrania właściwych akcesoriów, w zależności od potrzeb.

 

TL-98P to idealnie urządzenie dla firm usługowych, punktów przeróbek krawieckich, wzorcowni itp.


Okres gwarancji na maszyny JUKI wynosi 24 miesiące od daty sprzedaży. Okres rękojmi dla Klienta będącego przedsiębiorcą wynosi 12 miesięcy od daty sprzedaży.

Serwis i gwarancja w całej Polsce.

Instrukcja obsługoi w języku polskim.


 

Paczkomat InPost
Wstecz