Maszyny do szycia

0

ZADZWOŃ DO NAS

+48 609 07 09 09

  42 633 56 47

Pani domu szyje

 
Cykl warsztatów Pani domu szyje składa się z czterech bloków tematycznych. Uczestnik może dołączyć na początku każdego bloku. Bloki poprzedzone są kursem dotyczącym informacji podstawowych o obsłudze domowej maszyny krawieckiej. Osoba, która uczestniczy w kilku blokach tematycznych nie ma obowiązku przystępować do kursu podstawowego ponownie (wtedy od ceny odejmuje się koszt 30 zł). Cena warsztatów uwzględnia wszystkie potrzebne materiały. Po każdym bloku tematycznym przewidziany jest jeden dzień warsztatów dla osób, które z przyczyn losowych nie mogły uczestniczyć w warsztatach w dniu, w którym były one organizowane. Prosimy nie sugerować się nazwą warsztatów dosłownie – Panowie są również mile widziani :)

Obowiązuje przedpłata o wartości 20% ceny kursu, w celu potwierdzenia uczestnictwa.

Podane terminy oraz godziny rozpoczęcia zajęć podane są orientacyjnie – na życzenie kursantów lub z przyczyn losowych mogą ulec zmianie. 

Ilość uczestników od 4 do 6 osób.

Warsztaty prowadzone będą przez Małgosię, absolwentkę łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, która jest również autorką bloga myou.blog.pl, związanego z projektowaniem i szyciem. 

Oznaczenia kolorystyczne odpowiadają poziomowi trudności: zielony - poziom podstawowy, fioletowy - poziom średni, czerwony - poziom zaawansowany.

Każdy z uczestników otrzymuje bon rabatowy na zakup domowej maszyny krawieckiej.

Sortuj po:
Wybierz producenta:
Obsługiwane płatności

JanomeJukiBrotherMerrylockElnaSirubaTexiToyotaComel