Owerloki
Na zamówienie

4-NITKOWY OWERLOK TEXI QUATTRO 24 T PREMIUM

W celu ustalenia aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 609-070-909, kontakt@maszyny-do-szycia.com .

Kod produktu:
TEXI QUATTRO 24 T PREMIUM

Owerlok 2-igłowy, 4-nitkowy do cienkich i średnich materiałów z pozycjonowaniem igły i możliwością łatwej zmiany na ścieg 3-nitkowy np. typu mereżka (opcja po dokupieniu odpowiedniego zestawu). Model mechatroniczny: energooszczędny silnik AC Servo, skrzynka sterująca i włącznik wbudowane w główkę. Idealnie nadaje się do atelier krawieckiego i punktów usługowych. Świetny do przemysłu, szybki i przyjazny dla użytkownika. 

  

Dzięki wbudowanemu energooszczędnemu silnikowi AC SERVO (70% oszczędności energii), napięcie 220-240V pracuje jeszcze ciszej i bez niekorzystnych wibracji. Wyposażony seryjnie w energooszczędne oświetlenie pola pracy LED, centralnym systemem smarowania maszyny i systemem igieł B-27.

 

Specyfikacja techniczna:

  •  maksymalna prędkość szycia 6500 ściegów/min 
  •  transport różnicowy
  •  bezpośredni napęd igielnicy
  •  rozstaw igieł 2 mm
  •  całkowita szerokość obrzucania 6 mm
  •  długość ściegu do 4 mm

 

Pakiet PREMIUM do TEXI QUATTRO zawiera:

 

1 YEAR INDUSTRIAL WARRANTY PREMIUM

1 rok pełnej gwarancji.

 

STAND TEXI PREMIUM SILVER - stalowa, stabilna i trwała podstawa z regulowaną wysokością, malowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006, dopasowany do kolorystyki krzeseł dla szwaczki serii Ergolinia. Zestaw z dwoma pedałami szerokim i wąskim.

 

TABLE TOP TQC T TEXI PREMIUM - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z brzozowej sklejki (30 warstw), znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia płyt PREMIUM jest pokryta laminatem o strukturze zoptymalizowanej do przemysłu odzieżowego. Maksymalnie odporna na uderzenia, odpryski, ścieranie, oddziaływanie oleju oraz wilgoci. Boki zabezpieczone listwami ABS. Odchylany front blatu ułatwiający dostęp do główki maszyny. 

Standardem TEXI jest wersja "wpuszczana" owerloka, montowana na podblacie z 22 warstwowej, wysokogatunkowym sklejki o grubości 28 mm, która zapewnia dużą stabilność maszyny (unikalne, najlepsze rozwiązanie). Na życzenie możliwy również montaż owerloków na blacie.

Płyty TEXI PREMIUM nie zawierają szkodliwych składników. 

 

Ciesz się ciszą, oszczędzaj energię.

Wstecz