Maszyny do szycia

0

ZADZWOŃ DO NAS

+48 609 07 09 09

+48 665 007 011

Mechaniczne maszyny do szycia

Maszyna do szycia Redstar R30 S ze stolikiem + Gratis* + Kurier

Kod produktu: R30S
Producent: Redstar

*Warianty GRATISÓW do wyboru:

 

Wariant nr 1:

- zestaw igieł

- 5 szpuleczek plastikowych

- 5 szpulek polskich nici

- kreda krawiecka

- szpilki

- obcinaczki do nitek

- pędzelek do czyszczenia maszyny

- olej wazelinowy

 

lub 


Wariant nr 2:

- Raty 0%

699,00
 PLN brutto
dostępne 2 szt.
szt.
Tu kupisz na Raty Payu

WYSYŁKA: 1-3 DNI

Mechaniczna maszyna do szycia Redstar R30S to nowość naszym rynku. Urządzenie posiada 23 rodzaje ściegów, wśród nich znajdują się: ściegi do podszywania ślepego, ściegi elastyczne (w tym owerlokowy) automatyczne obszywanie dziurek na wymiar guzika. Maszyna do szycia Redstar R30S wyposażona jest w chwytacz rotacyjny co zapewnia jeszcze większą precyzję szycia oraz cichszą pracę. Model ten zbudowany jest na solidnej, metalowej ramie, która w znaczący sposób podnosi żywotność maszyny. Oświetlenie LED oraz nawlekacz igły w znaczący sposób podnoszą komfort pracy na maszynie, a dodatkowy stolik, który znajduje się w wyposażeniu zwiększa powierzchnię szycia.


Do wyboru 23 programy ściegowe

Maszyna posiada 23 niezwykle przydatne ściegi użytkowe i ozdobne. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów. W zestawie znajdziemy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek). Bardzo przydatna jest też gamma ściegów specjalnych do materiałów elastycznych, czyli ściegów które się rozciągają wraz z materiałem i nie powodują jego marszczenia. Musimy jedynie pamiętać w tym wypadku o stosowaniu nici elastycznych. Wyjątkowe są także ściegi haftujące, którymi ozdobimy elementy odzieży.


Solidna, wytrzymała konstrukcja

Część podzespołów oraz rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka jakość!


Chwytacz rotacyjny

Maszyna jest wyposażona w chwytacz rotacyjny. Dzięki niemu ściegi są dokładne, a maszyna pracuje ciszej.


Dodatkowy stolik w wyposażeniu

W wyposażeniu maszyny znajdziemy duży stolik, zwiększający pole pracy.


Automatyczne obszywanie dziurek

Dziurka pod wymiar guzika wykonywana jest automatycznie, w jednym etapie.


Wbudowany nawlekacz igły

Maszyna do szycia wyposażona jest w manualny nawlekacz igły, który ułatwia nawlekanie nitki górnej na igłę.


Oświetlenie LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Rozwiązanie to zapewnia oszczędność energii a barwa światła zbliżona jest do naturalnego.


Szycie podwójną igłą

W modelu tym istnieje możliwość szycia podwójną igłą o różnych rozstawach. Należy przy tym pamiętać, aby po założeniu takiej igły ustawić ścieg prosty, a przed rozpoczęciem szycia  przekręcić koło napędowe w celu sprawdzenia, czy igła nie uderzy w stopkę. Szyjąc na takiej igle uzyskamy ścieg prosty dwuigłowy.


Zdejmowane wolne ramię

Dzięki takiej funkcjonalności łatwo naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw, nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.


Zatrzaskowe mocowanie stopek

W maszynie zastosowany jest uchwyt stopki w systemie MATIC, pozwala on na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię. Klik i stopka jest gotowa do szycia.


Wygodny nożyk do obcinania nitki

W obudowie maszyny, po lewej stronie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.


Szycie wstecz

Maszyna posiada funkcję szycia wstecz. Na początku i końcu ściegu naciskamy przycisk „szycie wstecz” przez kilka sekund i wiążemy ścieg, zabezpieczając go przed pruciem.


Proste wybieranie ściegów

Szybki i łatwy wybór 23 ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru. Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe oraz ściegi dekoracyjne.

Wstecz

Obsługiwane płatności

JanomeJukiBrotherMerrylockElnaSirubaTexiToyotaComel