Mechaniczne maszyny do szycia
Promocja

Maszyna do szycia podwójny transport Gritzner 6152 DFT + Gratis* + Kurier

*GRATISY do wyboru:

Wariant nr 1:

- zestaw igieł

- 5 szpuleczek plastikowych

- 5 szpulek polskich nici

- kreda krawiecka

- szpilki

- obcinaczki do nitek

- pędzelek do czyszczenia maszyny

- olej wazelinowy

lub 

Wariant nr 2:

- raty 0%

2 699,00
szt.
Kup
LeaseLink
Raty PayU
Raty Santander
Wysyłka: 1-3 dni
Kod produktu:
6152 DFT

Maszyna do szycia Gritzner 6152 DFT to urządzenie wyposażone w zintegrowany górny transport materiału DFT. Dzięki takiemu rozwiązaniu szycie różnych rodzajów materiałów przebiega bezproblemowo, równo, bez ściągania i marszczenia. Maszyna posiada też doskonały przemysłowy chwytacz rotacyjny pokryty powłoką magnezu, dzięki któremu praca jest bardzo cicha i płynna. Gritzner 6152 wyposażony jest w 84 programy ściegowe.

 

System DFT - górny transport materiału 

System podwójnego transportu DFT zapewnia perfekcyjne szycie wszystkich typów materiałów od cienkich i śliskich do grubych i twardych .Dodatkowo górny transport jest zsynchronizowany z dolnym transportem, dlatego przesuw tkanin odbywa się płynie. Nie ma więc irytującego ściągania ,marszczenia przy szyciu spodni z lycry czy bluzki z jedwabiu – szycie jest przyjemnością!

 

Do wyboru 84 programy ściegowe

Maszyna posiada 84 niezwykle przydatne ściegi użytkowe i ozdobne. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów. W zestawie znajdziemy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek). Bardzo przydatna jest też gamma ściegów specjalnych do materiałów elastycznych, czyli ściegów które się rozciągają wraz z materiałem i nie powodują jego marszczenia. Musimy jedynie pamiętać w tym wypadku o stosowaniu nici elastycznych.

 

Nowoczesny pionowy magnezowy chwytacz rotacyjny - dokładność i wygoda

Dzięki zastosowaniu bardzo nowoczesnego pionowego chwytacza rotacyjnego dokładność i precyzja wykonywanych ściegów jest wyjątkowa.  Maszyna pracuje cicho i miękko. Niesłychanie wysoka kultura pracy oraz duża szybkość szycia!

 

Solidna, wytrzymała konstrukcja

Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka jakość!

 

Półautomatyczne obszywanie dziurek

Dziurka wykonywana jest na wymiar guzika bez potrzeby obracania materiału. Dzięki temu gęstość obydwu stron dziurki jest identyczna.

 

Oświetlenie diodami LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Oszczędność energii, światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

 

Twarda walizka w wyposażeniu standardowym

W wyposażeniu podstawowym otrzymujemy twardą walizkę, która doskonale zabezpiecza maszynę przed kurzem lub podczas transportu.

 

Dodatkowa regulacja prędkości szycia

Możemy regulować prędkość szycia przełącznikiem w regulatorze obrotów. Zakres od 50% - 100%.

 

Szycie podwójną igłą

Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5 - 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

 

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu (wolnemu) ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw, nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.

 

Pozycjonowanie igły

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na dokładne szycie w trudnych miejscach. Szczególnie przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą.

 

Duża przestrzeń pod stopką

Duża przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubszych materiałów. Nie mamy problemu z szyciem wielu warstw. Jest to bardzo wygodne. Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins. W maszynach Pfaff Select mamy dwa stopnie uniesienia stopki maksymalnie do wysokości 12 mm.

 

Zatrzaskowe mocowanie stopek

Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię. Klik i stopka jest gotowa do szycia.

 

Wygodny nożyk do obcinania nitki

W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.

 

Możliwość wyłączenia ząbków

Można wyłączyć (opuścić) ząbki, aby szyć innymi technikami. Szczególnie przydatne przy haftowaniu lub pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału.

 

Szycie wstecz

Maszyna posiada funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy przycisk „szycie wstecz” przez kilka sekund i wiążemy ścieg, zabezpieczając go przed pruciem.

 

Proste wybieranie ściegów

Szybki i łatwy wybór 84 ściegów za pomocą miękkich klawiszy. Wybieramy ścieg wciskając jeden lub dwa klawisze.

 

Pełna siła wkłucia igły

Elektronicznie sterowany regulator obrotów gwarantuje stałą i pełną siłę wkłucia igły, niezależnie od prędkości z jaką szyjemy.

 

Napełnianie szpulki przez igłę

Bardzo wygodna funkcja napełniania szpulki dolnej bezpośrednio przez igłę.

Paczkomat InPost
Wstecz