Maszyny do szycia

0

ZADZWOŃ DO NAS

+48 609 07 09 09

  42 633 56 47

Maszyny do szycia przemysłowe

stebnówka JUKI DDL-8700 SERVO

Kod produktu: JUKI DDL-8700 SERVO
Producent: Juki

Transport Gratis.

W celu ustalenia aktualnej ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 609-070-909, kontakt@maszyny-do-szycia.com 

 

Stębnówka Juki DDL-8700, to stębnówka 1-igłowa, bardzo popularna w przemyśle tekstylnym, często stosowana w usługach krawieckich czy wzorcowniach.

 

Jest to wytrzymała przemysłowa maszyna, szyjąca z maksymalną prędkością 5500 ściegów/min. Przystosowana jest do materiałów lekkich i średnich. Dobór odpowiednich materiałów gwarantuje wysoką jakość ściegu.

 

Zastosowanie energooszczędnego silnika SERVO pozwala oszczędzić aż do 30% energii elektrycznej oraz gwarantuje ciszę między szyciem - uruchamia się dopiero po naciśnięciu na pedał. Brak sprzęgła pozwala elektronicznie, a zatem niezwykle precyzyjnie, regulować prędkość za pomocą pedału nożnego oraz na elektroniczne ograniczenie prędkości szycia. Ma to niemałe znaczenie przy pracach wymagających dużej precyzji i jakości.

 

Można również opcjonalnie zakupić pozycjometr zewnętrzny, dzięki któremu będziemy mogli wybrać pozycję igły po zwolnieniu pedału, czyli podczas przerwy w szyciu. Bez odrywania rąk od szycia będziemy mogli pozostawić igłe w materiale i go obrócić lub pozostawić igłę w górze, co pozwoli na swobodny ruch i wyjmowanie materiału spod stopki maszyny. Wymiary maszyny: 105 x 55 x 104 cm.

 

Specyfikacja techniczna:

  • maksymalna długość ściegu - 5.0mm
  • maksymalna prędkość szycia - 5500 ściegów/min
  • wysokość podnoszenia stopki - 13mm
  • skok igielnicy - 30.7mm
  • centralne smarowanie
  • mechanizm transportu - dolny ząbkowy
  • system igieł DBx1

Maszyna kompletna ze stołem z szufladą, podstawą stołu z pedałem, silnikiem energooszczędnym SERVO HMC o mocy 550W, głowicą maszyny z miską olejową, stojakiem na nici, szpulkownikiem, instrukcją i katalogiem części oraz stndardowymi akcesoriami - zestawem wkrętaków, szpulką, zestawem igieł i olejem.

 

Maszyna posiada 12 miesięcy gwarancji.

Wstecz

Obsługiwane płatności

JanomeJukiBrotherMerrylockElnaSirubaTexiToyotaComel