Maszyny do szycia

0

ZADZWOŃ DO NAS

+48 609 07 09 09

   42 633 56 47

Maszyny do szycia przemysłowe

Stębnówka tapicerska, kaletnicza 2 Lata Gwarancji !

Kod produktu: HD Forte UF Pemium EX
Producent: Texi
dostępne 0 szt.

Stebnówka 1-igłowa z potrójnym transportem, regulowaną wysokością kroczenia stopek i dużym chwytaczem. Wyposażona w energooszczędny silnik AC Servo 220-240 V o mocy 750 W i pozycjonowanie igły (góra - dół). 

Przeznaczona do pracy w przemyśle. Do szycia grubych i bardzo grubych materiałów. Idealna dla tapicerów, kaletników, producentów odzieży skórzanej, siedzeń samochodowych (automotive) itp. 

 

Specyfikacja techniczna:

 

  • Potrójny transport - dolny i górny stopkowy oraz igłowy
  • Długość ściegu do 8 mm
  • Wysokość podnoszenia stopek 14 mm
  • Maksymalna prędkość szycia 2.800 ściegów/min
  • Prześwit między igielnicą, a ramieniem maszyny 26 cm
  • Automatyczne pozycjonowanie igły
  • Duży chwytacz o osi pionowej
  • System igieł 134-35
  • Zalecana grubość nici do 15

 

Sprzedawana w pakiecie PREMIUM EX

 

2 YEARS WARRANTY PREMIUM EX

Wszystkie przemysłowe stebnówki Texi mają 2-letnią, pełną gwarancję.

 

STAND HD TEXI PREMIUM SILVER - stalowa, stabilna i trwała podstawa do ciężkich maszyn, z regulowaną wysokością (69-83 cm), uchwytem na oliwiarkę i oliwiarką. Malowana proszkowo na kolor srebrny RAL 9006, dopasowany do kolorystyki krzeseł serii Ergolinia.

 

TABLE TOP TFC PREMIUM - najwyższej jakości płyta stołu wykonana z brzozowej sklejki (30 warstw), znakomicie tłumiącej wibracje. Powierzchnia płyt PREMIUM jest pokryta laminatem odpornym na uderzenia, odpryski, ścieranie, oddziaływanie oleju oraz wilgoci. Boki zabezpieczone listwami ABS. Płyty TEXI PREMIUM nie zawierają szkodliwych składników. Wymiary 105x55x4 cm (długość x szerokość x wysokość).

 

W ofercie dostępne również blaty w wersji XL, specjalnie powiększone i wyprofilowane, ułatwiające szycie dużych elementów. Wymiary 120x80/60x4 cm (długość x szerokość w największym miejscu / szerokość w najmniejszym miejscu x wysokość).

 

TEXI POWER 750 S - energooszczędny silnik jednofazowy 220-240V AC Servo o mocy 750W, który pracuje tylko wtedy, gdy maszyna szyje (nie ma biegu jałowego). Mimo, że jego moc przewyższa dotychczas stosowane elektroniczne i standardowe silniki sprzęgłowe, oszczędza 70% energii.

 

Ciesz się ciszą, oszczędzaj energię.

Wstecz

Obsługiwane płatności

JanomeJukiBrotherMerrylockElnaSirubaTexiToyotaComel