Komputerowe maszyny do szycia
Promocja

Maszyna do szycia Veritas Carmen

2 799,00
szt.
Kup
LeaseLink
Raty PayU
Raty Santander
Wysyłka: 1-3 dni
Kod produktu:
Carmen

VERITAS Carmen to nowoczesna, komputerowa maszyna do szycia zapewniająca wyjątkowe rezultaty pracy na każdym poziomie doświadczenia. Tryb Smart pomaga początkującym szybko osiągnąć pożądany rezultat dzięki zintegrowanemu przewodnikowi "krok po kroku". W trybie eksperta ściegi można indywidualnie wybierać i regulować. 272 różne ściegi funkcjonalne, rozciągliwe, owerlokowe i ozdobne, a także litery i cyfry można regulować pod względem długości i szerokości. Korzystając z funkcjonalnej pamięci, możemy je zapisywać bezpośrednio. Intuicyjny ekran dotykowy służy do wyświetlania wielu instrukcji szycia bezpośrednio na maszynie. Maszyna posiada wspaniałe komfortowe funkcje: w pełni automatyczne obcinanie nici, automatyczny nawlekacz igły oraz możliwość pracy bez regulatora obrotów. Bardzo przydatna jest także funkcja wiązania ściegu czy pozycjonowania igły góra/dół.

 

Do wyboru 172 ściegi i alfabet

Maszyna wyposażona jest w 172 ściegów, wśród których znajdują się ściegi użytkowe, owerlokowe, elastyczne, kryte, cerujące, krzyżykowe, do pikowania, oraz ściegi ozdobne. Możemy także wykorzystać  100 liter oraz cyfr do tworzenia napisów ( alfabet posiada polskie litery)

 

Ekran dotykowy z rysikiem

Wszystkie operacje przeprowadzamy na ekranie dotykowym.  

 

Instrukcje video na ekranie

Bezpośrednio na ekranie są wyświetlanie instrukcje szycia w postaci filmów i grafik! W zestawie 10 zintegrowanych samouczków szycia.

 

Dwa tryby szycia: Smart i Expert

Veritas Carmen ma dwa tryby szycia "Smart" dla początkujących oraz "Expert" dla zaawansowanych.

 

Port mini USB

Maszyna posiada port mini-usb, dzięki czemu w każdej chwili możemy wykonać aktualizację oprogramowania.

 

Automatyczne naprężenie nici

Maszyna do szycia posiada komfortową funkcję automatycznego naprężenia nici!

 

Automatyczne obcinanie nici

Maszyna do szycia posiada automatyczne obcinanie nici za pomocą jednego przycisku!

 

Wysoka jakość wykonania

Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka jakość!

 

Specjalna konstrukcja ząbków

Veritas Carmen posiada 7-stopniową, specjalną konstrukcję ząbków do idealnego przesuwu materiału. 

 

Chwytacz rotacyjny

Maszyna Veritas Carmen posiada komfortowy, cicho pracujący chwytacz rotacyjny.

 

Automatyczne obszywanie dziurek

Maszyna do szycia Veritas Carmen posiada automat do wykonywania 10 różnych rodzajów dziurek na wymiar guzika. Umieszczamy guzik w stopce i maszyna wykona dziurkę bez obracania materiału. Efekt jest perfekcyjny, a każda następna dziurka idealnie powtarzalna.

 

Automatyczny nawlekacz igły

Maszyna do szycia posiada automatyczny nawlekacz igły prosty i komfortowy w użyciu. Bardzo potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

 

Funkcja START/STOP

Funkcja, która pozwala na pracę maszyny bez używania regulatora obrotów. Za pomocą przycisków Start/Stop zaczynamy i kończyny szycie.

 

Pozycjonowanie igły

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na dokładne szycie w trudnych miejscach. Szczególnie przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą.

 

Funkcja FIX

Funkcja FIX automatycznie wiąże nici na końcu ściegu i zabezpiecza przed pruciem. Wystarczy ją tylko włączyć przyciskiem. Uaktywniona funkcja pamięta o zawiązaniu nitek.

 

Pozycjonowanie igły w pozycji GÓRA/DÓŁ

Przycisk wyboru pozycji zatrzymania igły góra/dół. Bardzo wygodna funkcja, która pozwala na kontynuację szycia po dojściu na przykład do narożnika. Zatrzymujemy igłę wbitą w materiał. Obracamy materiał i kontynuujemy szycie w innym kierunku.

 

Dodatkowa regulacja prędkości szycia

Dodatkowa regulacja prędkości szycia suwakiem  na obudowie przedniej.

 

Szycie wstecz

Maszyna posiada funkcję ciągłego szycia do tyłu.

 

Oświetlenie diodami LED

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

 

Pozycjonowanie igły

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na dokładne szycie w trudnych miejscach. Szczególnie przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą.

 

Szycie wstecz

Maszyna posiada funkcję ciągłego szycia do tyłu.

 

Regulacja długości i szerokości ściegu

Płynna regulacja długości i szerokości ściegów. Maksymalna długość ściegu to 4,5 mm, szerokość ściegu to 7 mm.

 

Pełna siła wkłucia igły

Elektronicznie sterowany regulator obrotów gwarantuje stałą i pełną siłę wkłucia igły niezależnie od prędkości, z jaką szyjemy.

 

Automatyczny STOP po napełnieniu szpulki

Maszyna zatrzymuje się automatycznie po napełnieniu szpulki.

 

Szycie podwójną igłą

Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5- 4,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

 

Wolne ramię

Dzięki wąskiemu ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.

 

Duża przestrzeń pod stopką

Duża przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubych i ciężkich materiałów. Jest także bardzo wygodne. Nie ma problemu z szyciem wielu warstw materiału. Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins.

 

Zatrzaskowe mocowanie stopek

Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię. „Klik” i stopka jest gotowa do szycia.

 

Wygodny nożyk do obcinania nitki

W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.

 

Możliwość wyłączenia ząbków

Można wyłączyć (opuścić) ząbki, aby szyć innymi technikami. Szczególnie przydatne przy haftowaniu lub pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału.


5-lat gwarancji* bez dodatkowych przeglądów

* - Warunkiem 5 letniej gwarancji jest wypełnienie w ciągu 30 dni od daty zakupu kuponu promocyjnego znajdującego się na stronie https://veritas-sewing.com/pl/serwis/przedluzenia-gwarancji/  . Informacja taka znajduje się również na ulotce dołączonej z maszyną wewnątrz opakowania. 

Wstecz