Start Domowe maszyny do szyciaKomputerowe maszyny do szycia

Komputerowe maszyny do szycia

Komputerowe maszyny do szycia to urządzenia wyposażone w największą ilość funkcji oraz posiadające bardzo dużą liczbę udogodnień. Podobnie jak w elektronicznych maszynach do szycia występują tu: pozycjonowanie igły, automatyczne ryglowanie, funkcja start-stop, regulacja prędkości szycia, automatyczne ryglowanie. To co odróżnia maszyny elektroniczne od komputerowych to występowanie wielu programowalnych funkcji, takich jak: łączenie wzorów, lustrzane odbicie, większa liczba automatycznych dziurek oraz ściegów, możliwość personalizacji odzieży (kilka czcionek alfabetu) oraz programowania własnych wzorów, większe oraz czytelniejsze wyświetlacze. Często występują panele dotykowe oraz w pełni automatyczne nawlekacze nitki górnej. W droższych modelach maszyn mamy zawyczaj większe wymiary zewnętrzne urządzenia, co sprawia, że maszyna jest bardziej stabilna oraz posiada większe pole pracy. Przyjemność szycia taką maszyną można porównać do jazdy luksusowym samochodem, w którym niczego nam nie brakuje, a do dyspozycji mamy wszystko to o czym możemy tylko zamarzyć :)  

W naszej ofercie znajdują się tylko najlepsze komputerowe  maszyny do szycia takich firm jak: Janome, Juki, Brother, Elna, Pfaff, Husqvarna, Redstar oraz  Minerva. Polecamy maszyny do szycia z gratisami, w promocji, z darmową wysyłką oraz nawet sześcioletnią gwarancją! 


Często klienci rezygnują z zakupu maszyn elektronicznych lub komputerowych w obawie przed awarią elektroniki. Z naszego długoletniego doświadzenia wynika, że te obawy są bezpodstawne i tak naprawdę takie usterki można policzyć na palcach jednej ręki. 

 

Sortuj
Producent