Gwarancja najniższej ceny

Zasada programu „Gwarancja Najniższej Ceny” jest prosta. Jeśli znajdą Państwo sklep internetowy, który oferuje taki sam produkt za niższą cenę, my sprzedamy go taniej. Aby skorzystać z Gwarancji Najniższej Ceny należy przed dokonaniem zakupu wysłać email na adres:
kontakt@maszyny-do-szycia.com

w temacie maila należy wpisać „Gwarancja Najniższej Ceny”.

W treści maila prosimy o podanie adresu strony sklepu internetowego oferującego produkt w korzystniejszej cenie.

 

Gwarancja Najniższej Ceny

 

Uwaga: Nie trzeba dokonywać zakupu na konkurencyjnej stronie, wystarczy tylko przesłać link z produktem który Państwa interesuje. W przypadku pozytywnej weryfikacji Państwa maila, przesyłamy specjalny kod rabatowy, który należy wpisać w trakcie procesu zamawiania. Cena zamawianego produktu zostanie obniżona o 1%  w stosunku do konkurencyjnej oferty, po uwzględnieniu kosztów wysyłki.

 

Regulamin programu „Gwarancja Najniższej Ceny”

 1. Organizatorem programu „Gwarancja Najniższej Ceny” jest sklep internetowy maszyny-do-szycia.com  z siedzibą w Łodzi przy ulicy Gdańskiej 25
 2. Promocja dotyczy wszystkich produktów sprzedawanych w naszym sklepie.
 3. Warunkiem otrzymania rabatu cenowego jest wykazanie  przez Klienta,  iż w stosunku do towaru objętego promocją "Gwarancja Najniższej Ceny" istnieje produkt porównywalny, dostępny za niższą cenę (nie dotyczy licytacji). Produktem porównywalnym jest w szczególności produkt:
  stan produktu - nowy
  posiadający to samo oznaczenie modelowe
 4. Oferta z niższą ceną musi pochodzić z legalnie działającego na terenie Polski sklepu internetowego oraz nie może pochodzić z wyprzedaży wynikającej z likwidacji sklepu.
 5. Sklep "maszyny-do-szycia.com" ma prawo określić zasadność roszczenia, w szczególności określić czy spełnia wszystkie warunki i wymagania procedur rozpatrywania roszczeń.
 6. "Gwarancja Najniższej Ceny" nie może być łączona z innymi ofertami lub promocjami, w tym zakupem na raty 0%.
 7. "maszyny-do-szcia.com"  zastrzega sobie prawo do zmiany, weryfikacji, uzupełnienia, zawieszenia lub wstrzymania “Gwarancja Najniższej Ceny” w jakimkolwiek momencie.
 8. Wszelkie pytania odnośnie roszczeń należy kierować na adres: kontakt@maszyny-do-szycia.com