DOMENA NA SPRZEDAŻ
15/02/2017

Audacess - komputerowy system przygotowania produkcjiJeżeli chcesz się pozbyć ciągłego bałaganu w swoich szablonach, usprawnić pracę projektantów, konstruktów i krojowni, zrezygnować z ręcznego, czasochłonnego układania i odrysowywania szablonów na tkaninie system przygotowania produkcji Audaces jest właśnie dla Ciebie!

 

Komputerowy system przygotowania produkcji ma za zadanie usprawnić pracę przedsiębiorstwa odzieżowego, meblarskiego lub po prostu pracującego na gotowych płaskich formach, bez znaczenia na jego wielkość. Krojownia rezygnuje z tradycyjnych szablonów tekturowych, właściciele firm zaoszczędzają pieniądze na niepotrzebnych ścinkach materiału i czasie pracy swoich pracowników.

 

Kliknij na grafikę aby dowiedzieć sie wiecej o AUDACES!

 
 

 

Audacess - komputerowy system przygotowania produkcji

 

 

Umów się na bezpłatną prezentację w swojej firmie i dowiedz się jak oszczędzać czas na najszybszej na świecie digitalizacji i do 8% materiału za pomocą oprogramowania optymalizującego układ kroju.

 

 

Komputerowy system przygotowania produkcji ma za zadanie usprawnić pracę przedsiębiorstwa odzieżowego, meblarskiego lub po prostu pracującego na gotowych płaskich formach, bez znaczenia na jego wielkość. Krojownia rezygnuje z tradycyjnych szablonów tekturowych, właściciele firm zaoszczędzają pieniądze na niepotrzebnych ścinkach materiału i czasie pracy swoich pracowników.

 

 

AUDACES DigiFlash - system digitalizacji szablonów, komplet z tablicą. Najszybszy na świecie system digitalizacji szablonów. Układasz szablony na rozwijanej tablicy. W poręcznej tubie możesz ją mieć zawsze przy sobie. Robisz zdjęcie aparatem cyfrowym lub telefonem, a system rozpoznaje obrysy i generuje cyfrowe szablony. Gotowy model masz nawet w 2 minuty. W tym samym czasie fotografować możesz wiele szablonów.

 

 

AUDACES Apparel - oprogramowanie do stopniowania i modelowania szablonów oraz do przygotowania układów kroju, składające się z dwóch aplikacji Audaces Pattern Design i Marker Making 

 

Pattern Design – pozwala na wykonanie stopniowania, modelowania, tworzenia dodatkowych szablonów na obłożenia, podszewkę itd., tworzenie zaszewek, fałd, dodawanie punktów spotkań, szwów i wiele innych funkcji niezbędnych każdemu konstruktorowi. Na podstawie już istniejących modeli możesz tworzyć kolejne, modyfikując wybrane elementy. 

 

 

Marker Making Standard - tworzysz układy na materiałach o dowolnej szerokości, automatycznie obliczając zużycie materiału. Pracujesz z układem otwartym, z rękawem, w pasy, kraty i inne wzory, układasz złożone szablony wzdłuż złożenia materiału, modyfikujesz ilość szablonów odpowiednio do rozmiarów, typu materiału i właściwości układu, Przed wyplotowaniem system powiadamia o nakładających się na siebie lub brakujących szablonach. Pokazuje wszystkie informacje o układzie - zużycie materiału, szerokość, długość układu, ilość wykorzystanych elementów. Po zdefiniowaniu modelu i materiału, program automatycznie kalkuluje polecenie wykrawania.

 

 

AUDACES Marker Expert - oprogramowanie do optymalizacji układów kroju. Wykorzystujący sztuczną inteligencję Audaces Marker Expert jest programem do optymalizacji układów kroju, który pozwala uzyskać najlepszy wskaźnik wykorzystania materiału. Możesz zaoszczędzić nawet do 8% materiału!

 

AUDACES Jet Lux Plus 185cm/70m - dwugłowicowy, szybki plotter atramentowy. Szybki, precyzyjny i bardzo cichy 2- głowicowy ploter o nowoczesnej konstrukcji, z funkcją swobodnego wydruku (bez konieczności nawijania wydruku na wałek odbiorczy).

 

 

Prędkość wydruku: 70 m2/h, szerokość wydruku: 185 cm. Ekonomiczna eksploatacja: standardowe kartridże HP.

 

Wyposażony w czujnik braku papieru lub kartridża. Możliwa praca w sieci. 

Moc: 150 W, zasilanie 230V/50Hz.

 

 

Z zakupem oprogramowania otrzymujesz 5 dni szkolenia, 8 godzin każdego dnia.

Wstecz