DOMENA NA SPRZEDAŻ
29/07/2016

Oferta specjalna Janome!

Super zestaw akcesoriów Janome w cenie maszyny!

Oferta specjalna Janome!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od dzisiaj, przy zakupie maszyn do szycia Janome z serii 415/419S/423S otrzymują Państwo fantastyczny zestaw o wartości prawie 160 zł! W jego skład wchodzą :

 

200140009 JANOME Lamownik do wszywania lamówki zaprasowanej i niezaprasowanej.
 Produkt profesjonalny. Dzięki lamownikowi wszywanie lamówki staje się dużo łatwiejsze. Z pomocą lamownika możemy z łatwością wszywać lamówki zaprasowane jak i niezaprasowane. Szerokość lamówki niezaprasowanej jaką możemy wprowadzić do lamownika to maksymalnie 25 mm (po uszyciu 5,5 mm), a szerokość lamówki zaprasowanej wynosi od 10 do 14 mm (po uszyciu 5,5 mm). Dzięki systemowi lamowników i zwijaczy możesz profesjonalnie wykańczać swoje wyroby.

Standardowa cena stopki to: 68,50 zł brutto.


 

 Pobierz obrazki 
 
 
      200124007 JANOME Stopka do marszczenia.
Stopka umożliwi nam uzyskanie równomiernego marszczenia lub marszczenia z jednoczesnym doszywaniem materiału. Efekt końcowy jest uzależniony od właściwości tkaniny oraz ustawień maszyny. Najlepsze efekty uzyskamy na cieńszych tkaninach, przy grubszych marszczenie będzie delikatniejsze.

Standardowa cena stopki to: 33,50 zł brutto. 


 http://www.maszyny-do-szycia.com/images/produkty_shop/IdProS249_1625695863.jpg  
 
 
     941800000 JANOME stopka do wszywania zamków krytych.
Z tą stopką wszycie zamka krytego stanie się bardzo proste. Zamek kryty jest bardzo popularny i najczęściej wykorzystuje się go w spódnicach, sukienkach, bluzkach czy poduszkach. Stopka posiada od spodu dwa rowki, które przesuwając się po ząbkach zamka, traktując je jak prowadnik, dzięki czemu szycie odbywa się z idealnie równą odległością od ząbków zamka. Dodatkowo ząbki te są odginane przez stopkę, a igła może wbijać się bardzo blisko ząbków zamka, czyli po wszyciu zamek kryty jest na prawej stronie niewidoczny. 

Standardowa cena stopki to: 32,50 zł brutto. 


 Pobierz obrazki 
 
 
     Janome 990200000 z kulką do dzianin, jersey’u i materiałów elastycznych.
  Są to specjalne igły (system HA15x1SP), które nadają się do maszyn do szycia i owerloków 3,4 nitkowych firmy JANOME. Zaprojektowane, tak, aby pracować możliwie jak najbliżej chwytaczy, co zapobiega przepuszczaniu ściegów. Igły te mają średnią kulkę, przez co doskonale nadają się do szycia wszystkich tkanin, a szczególnie do dzianin, jersey’u czy materiałów elastycznych ciasno tkanych. Opakowanie zawiera 5 sztuk igieł o grubości 1x65, 1x75, 3x90. Igły z półpłaską kolbą. Pasują do większości domowych maszyn do szycia i owerloków firmy Janome.

Standardowa cena igieł to: 10,00 zł brutto.
 Pobierz obrazki 
 

 

 
      Janome 200346007 (BLUE TIP - igła niebieska) - standard do lekkich tkanin (szczególnie do syntetycznych i poliestrowych).
 Igły BLUE TIP są produkowane wyłącznie dla JANOME. Są najbardziej uniwersalnymi igłami jakie mamy w swojej ofercie, ale są nieco inne niż te ze standardowego wyposażenia maszyn Janome. Igły te mają czubek z małą kulką, przez co łatwiej wchodzą w tkaninę. Doskonałe do szycia i haftowania na lekkich materiałach (szczególnie polecamy do materiałów syntetycznych i poliestrowych) Opakowanie zawiera 5 sztuk igieł o grubości 75. Pasują do większości domowych maszyn do szycia i 

owerloków firmy Janome.

Standardowa cena igieł to: 15,00 zł brutto. 
 Pobierz obrazki

 

Promocja trwa do wyczerpania zapasów i łączy się z innymi ofertami!

Wstecz